Back to products
MICRO SDXC 64GB SANDISK ULTRA UHS-I CARD WITH ADAPTER Original price was: €19.99.Current price is: €11.99.

TASTIERE GAMING MARVO SCORPION K916 BLACK

SKU: 6932391921401

39.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: TASTIERË GAMING MARVO SCORPION K632
* Butonat: Mekanike (blu)
* Numri i butoneve: 104
* Ndriçimi: RGB me 12 efekte ndriçimi
* Jetëgjatësia: 50 milion klikime
* Anti-Ghosting: 26
* Forca e funksionimit: 55 ± 7 g
* Lidhja: USB 2.0
* Gjatësia e kabllit: 1.6 m
* Specifikë e veqantë: Dizajn klasik dhe minimalist me karaktere të tejdukshëm
* Kompotabil: Windows 7/8/10
* Ngjyra: e zezë