Back to products
MICRO SDXC 64GB SANDISK ULTRA UHS-I CARD WITH ADAPTER Original price was: €19.99.Current price is: €11.99.

KUFJE GAMING WHITESHARK GH-2044 WOLF BLACK

SKU: 736373267398

24.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE GAMING WHITE SHARK GH-2044 WOLF
* Diapazoni i frekuencës: 20 Hz – 20kHz
* Ndjeshmëria e mikrofonit: -38dB +/- 3dB
* Ndjeshmëria: 110dB +/- 3dB
* Rezistenca: 16 Ohm-a
* Rezistenca e mikrofonit: <=2,2 kOhm-a
* Madhësia e altoparlantit: 50 mm
* Përmasa e mikrofonit: 6 x 5 mm
* Gjatësia e kabllit: 2 m
* Ndriçimi: Po
* Lidhja: USB 2.0
* Specifikë e veqantë: Altoparlantë me saktësi të lartë 50 mm për tingull të shkëlqyeshëm stereo dhe mikrofon të rregullueshëm me ndjeshmëri të lartë për biseda në lojë dhe në internet, rregullimi i volumit vendoset në mënyrë të përshtatshme në pjesën e pasme të kufjes, drita LED e spektrit ylber bënë më të mirë dhe më të fortë ndjenjën e lojrave
* Kompotabil: PS4, PC, MAC
* Ngjyra: e zezë