KUFJE GAMING MARVO SCORPION HG8929 BLACK Original price was: €24.99.Current price is: €14.99.
Back to products
MICRO SDXC 64GB SANDISK ULTRA UHS-I CARD WITH ADAPTER Original price was: €19.99.Current price is: €11.99.

USB 64 GB SanDisk Ultra Fit USB 3.1 Flash Drive

SKU: 619659163730

Original price was: €24.99.Current price is: €19.99.

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: USB 32GB SanDisk Ultra Fit USB 3.1 Flash Drive
* Lidhja e pajisjes: USB Type-A
* Kapaciteti: 64 GB
* Ndërfaqja USB 3.1
* Shpejtësia e leximit: 130 MB / s
* Karakteristikat e sigurisë: 128-bit AES
* Shkalla e transferimit të të dhënave 5 Gbps
* Temperatura e punës (T-T): 0 – 35 ° C
* Kompotabil: USB 3.1 (në përputhje me USB 3.0 dhe USB 2.0
* Ngjyra: e zezë