KABEL VAZHDUESE USB HAMA 00054505 3.0 1.8M

SKU: 4007249545053

9.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KABËLL VAZHDUES USB HAMA
* Shkalla e transferimit të të dhënave: 5120 MBit/s
* Lidhja: USB A Socket, USB-A Plug
* Standardi USB: USB 3.0
* Rryma e karikimit: 4,5 W @ 5 V / 0,9 A
* Përdorimi: PC dhe Notebook
* Gjatësia e kabllit: 1.8 m
* Ngjyra: e zezë