KABEL PER PRINTER HAMA USB TYP A-B 3M 00029100

SKU: 4007249291004

2.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KABËLL PËR PRINTER HAMA 3M
* Shkalla e transferimit të të dhënave: 480 MBit/s
* Lidhja: USB-A Plug, USB-B Plug
* Standardi USB: USB 2.0
* Përdorimi: PC dhe Notebook
* Gjatësia e kabllit: 3 m
* Ngjyra: gri