ROUTER XIAOMI MI 4C R4CM WHITE

SKU: 6970244525529

17.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: ROUTER XIAOMI MI 4C R4CM WHITE
* Procesori: MT7628DA
* Llojet e lidhjes së routerit: ethernet, wireless
* Memorja: 64 MB DDR2, 16MB Rom
* Shkalla e transferimit: 300Mbps
* Shpejtësia e ndërfaqes Ethernet: 100Mbps
* Protokollet e rrjetit: IEEE 802.11b / g / n, IEEE 802.3 / 3u
* Antenat: 4x antena të jashtme me një bandë
* Temperatura e punës: 0–40 ° C
* Temperatura e magazinimit: -40–70 ° C
* Ndërfaqja e harduerit: Dy porta LAN vetë-adaptive 10 / 100M (Auto MDI / MDIX)
* Tensioni i funksionimit: 12V 2.5A
* Frekuenca: 35-16KHz
* Kompotabil: ueb, iOS dhe Android
* Ngjyra: e bardhë