PRIZE SMART XIAOMI MI SMART PLUG ZIGBEE ZNC04LM WHITE

SKU: 6934177706493

Original price was: €26.99.Current price is: €24.99.

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: PRIZE SMART XIAOMI MI SMART PLUG ZIGBEE ZNC04LM WHITE
* Tensioni: 90 – 250V
* Ngarkesa maksimale: 2300 W
* Temperatura e punës: 5 °C – 60 ° C
* Specifikë e veqantë: Bëni çdo pajisje shtëpiake të zgjuar, dizajn i lehtë dhe minimalist
* Lloji i kontrollit: Ka nevojë për lidhje me Xiaomi Smart portë
* Ngjyra: e bardhë