LLAMPË PER TAVOLINE XIAOMI 1S WHITE

SKU: 6934177709937

49.99

Only 2 left in stock

Only 2 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: LLAMPË PER TAVOLINE XIAOMI 1S WHITE
* Llamba e tavolinës LED Xiaomi Mi LED 1S është një zgjedhje e shkëlqyer për të përmirësuar ndriçimin në zonën tuaj të punës. Ai përmban mënyra të ndryshme ndriçimi që rregullojnë automatikisht temperaturën dhe shkëlqimin e ngjyrave për t’iu përshtatur skenarëve të ndryshëm, si modaliteti i fokusit, modaliteti i leximit, modaliteti i kompjuterit dhe modaliteti fëmijë.
* Kontrollet e tij janë të thjeshta dhe intuitive, duke ju lejuar të ndizni dhe çaktivizoni lehtësisht, të rregulloni temperaturën dhe ndriçimin e ngjyrave nëpërmjet një doreze.
* Ka një dritë me ndriçim të lartë me një indeks të interpretimit të ngjyrave Ra 90 dhe është projektuar posaçërisht për të reduktuar dridhjet që shkaktojnë lodhje dhe efekte të tjera të dëmshme në sy. Kjo llambë e dizajnuar në mënyrë elegante përmban gjithashtu një menteshë që është e ndërtuar në mënyrë të qëndrueshme me një dizajn tërësisht metalik.
* Përveç dizajnit të tij, ai vjen me shumë veçori inteligjente, duke përfshirë mbështetjen për Google Assistant, Amazon Alexa dhe Apple Homekit, i cili ju lejon të përdorni zërin tuaj për të ndezur/fikur dritën ose për të ndryshuar temperaturën dhe ndriçimin e ngjyrës. Llamba gjithashtu mund të kontrollohet nga distanca me çdo pajisje inteligjente përmes aplikacionit Mi Home
* Gama e ndriçimit: 1%-100%
* Gama e ngjyrave: 2600 K – 5000 K
* Fluksi i ndritshëm: 520 lm
* Indeksi i interpretimit të ngjyrave: Ra 90
* Hyrja e llambës: 12 V 0,8 A
* Hyrja e vlerësuar: 220-240 V–50/60Hz 0,45 A
* Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 9 W (llambë + drejtues LED)
* Jeta e shërbimit: përafërsisht: 25,000 orë
* E pajtueshme me: Android 4.4 ose iOS 9.0 e lart
* Lidhja me valë: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz