MBUSHES DHE MBAJTES WIRELES XIAOMI 50W BLACK

SKU: 6934177786884

Original price was: €79.99.Current price is: €54.99.

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHES DHE MBAJTES WIRELES XIAOMI 50W BLACK
* Qëndrimi i karikimit me valë Xiaomi i mban pajisjet tuaja të ngarkuara plotësisht
* Ofron karikim të shpejtë me valë deri në 50 W (100% bateri në 42 minuta)
* 12 shtresa të mbrojtjes inteligjente mundësojnë karikim të besueshëm
* Këndi optimal për shikimin e mesazheve dhe njoftimeve gjatë karikimit
* Hyrja: 5-20 V / 3,25A Maks
* Fuqia: Maksimumi 50 W