MBUSHES DHE MBAJTES WIRELES XIAOMI 50W BLACK Original price was: €79.99.Current price is: €54.99.
Back to products
MBUSHES PER SMARTWATCH XIAOMI MI MAGNETIC BLACK Original price was: €9.99.Current price is: €6.99.

MBUSHES PER SMART BAND 7 XIAOMI BLACK

SKU: 6934177787508

7.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: MBUSHES PER SMART BAND 7 XIAOMI BLACK
* Materiali: PC dhe TPE
* Gjatësia e kabllit: 400mm ± 10mm
* Pajisjet e përputhshme: Xiaomi Smart Band 7