PASTRUESE AJRI XIAOMI MI AIR PURIFIER 4 LITE WHITE

SKU: 6934177751158

Original price was: €159.00.Current price is: €149.00.

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: PASTRUESE AJRI XIAOMI MI AIR PURIFIER 4 LITE WHITE
* Sipërfaqja efektive e mbulimit: 25-43m²
* Zhurma: ≤ 61dB(A)
* PM CADR: 360 m³/h
* Efikasiteti i pastrimit të grimcave: i lartë
* Merrni frymë të pastër, merrni frymë të shëndetshme
Filtrimi i pluhurit dhe polenit, Eliminimi i erërave, Redukton në mënyrë efektive virusin H1N1 në ajër
* Filtër tre-në-një, filtrim 99,97% i grimcave 0,3μm*, filtrim ayer pas-shtresor i ndotësve të ajrit. Lamtumirë rreziqeve të frymëmarrjes dhe përshëndetje për jetën e pastër dhe të freskët
* Eliminimi i fuqishëm i aromave në shtëpi
Dilni në botë me një shqetësim më pak
Shkalla e përthithjes së karbonit të aktivizuar është 1.8 herë më e lartë, duke lejuar heqjen efektive të gazeve të zakonshme të dëmshme si VOC nga shtëpia juaj, si dhe eliminimin e erës për të mbajtur ajrin tuaj të freskët
* Telekomandë inteligjente
Ejani në shtëpi për ajër të pastër dhe fresh
Me mbështetjen për kontrollin inteligjent, sigurohuni që të ktheheni gjithmonë në një shtëpi të mbushur me ajër të pastër dhe fresh.
* Përdorni aplikacionin Mi Home/Xiaomi Home nga telefoni juaj inteligjent për të mundësuar pastrimin kur jeni larg shtëpisë.
* Mbështetje për kontrollin zanor: Google Assistant, Amazon Alexa.
* Përdorni ekranin LED për të dhëna PM2.5 në kohë reale, lexime të temperaturës dhe lagështisë së brendshme, si dhe statusin e Wi-Fi dhe informacionin e modalitetit të funksionimit. Kontrolloni cilësinë e ajrit me shiritin e dritës të koduar me ngjyra dhe shijoni rregullimet automatike në modalitetin optimal të pastrimit.