POQ LED SMART XIAOMI MI MOTION ACTIVIATED NIGHT LIGHT 2 MJYD02YL

SKU: 6934177710933

Original price was: €13.99.Current price is: €12.99.

Only 2 left in stock

Only 2 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: POQ LED SMART XIAOMI NIGHT LIGHT
* Modaliteti: Sensori infra të kuq dhe sensori i dritës
* Burimi i dritës: LED
* Bateri e furnizimit me energji 3 x AA
* Këndi i ndriçimit: 120 °
* Temperatura e punës: -10 ° C – 40 ° C
* Fuqia e vlerësuar: 0,34 W
* Tensioni i hyrjes: DC 4,5 V
* Temperatura e ngjyrës: 2800 K
Specifikë e veqantë: rregullimi i shkëlqimit, instalimi dhe funksionimi i lehtë, sensori i lëvizjes dhe dritës 120°, automatik për 15 sekonda pas zbulimit të lëvizjes në errësirë, i montueshëm në mur
* Ngjyra: e bardhë