MOUSE GAMING MS NEMESIS M700 WHITE Original price was: €31.99.Current price is: €29.99.
Back to products
POQ LED SMART XIAOMI MI MOTION ACTIVIATED NIGHT LIGHT 2 MJYD02YL Original price was: €13.99.Current price is: €12.99.

MBSHES PER ORE ACTIVITY TRACKER XIAOMI SMART BAND 4 XMCDQ03HM

SKU: 6934177712760

5.99

Only 2 left in stock

Only 2 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHËS PËR ORË XIAOMI BAND 4
* Ky kabllo karikimi e bërë nga tela bakri i pastër pa nxehtësi, dizajn i sigurt dhe i qëndrueshëm.
* Gjatësia e kabllos: 15 cm
* Tensioni i hyrjes: DC 5V
* Rryma e hyrjes: 250mA (maksimumi)
* Materiali: PC, TPE
* Lidhja: USB-A
* Ngjyra: e zezë