ROUTER XIAOMI MI 4A GIGABIT EDITION R4A WHITE

SKU: 6941059623267

34.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: ROUTER XIAOMI MI 4A GIGABIT EDITION R4A WHITE
* Procesori: MT7621A Dual Core 880MHz
* Llojet e lidhjes së routerit: ethernet, wireless
* Memorja: 128MB DDR3, 16MB ROM
* Antena: me teknologji LNA (Përforcues i zhurmës së ulët)
* Protokollet Wi-Fi: 802.11 a / b / g / ac, 802.3 / 3u
* Shpejtësia maksimale: 1167Mbps
* Shpejtësia e portës Ethernet: 1000Mbps
* Ndërfaqja: 2 x LAN 10 / 100M / 1000Mbps, 1 x WAN Gigabit Ethernet 10/100 / 1000Mbps
* Frekuenca e rrjetit WiFi: 2.4 GHz, 5GHz
* Kompotabil:ueb, iOS dhe Android
* Ngjyra: e bardhë