CANTE PER MACBOOK WIWU BALADE SLEEVE 16" GRAY Original price was: €39.99.Current price is: €29.99.
Back to products

TABLET GRAFIK XIAOMI MI LCD 13.5 XMXHB02WC WHITE

SKU: 6934177720222

29.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: TABLET GRAFIK XIAOMI MI LCD 13.5 XMXHB02WC WHITE
* Ekran LCD
* Madhësia e ekranit: 13.5 ”
* Materiali: ABS + LCD
* Specifikë e veqantë: Tableti i shkrimit Mi LCD 13.5 “ka një ekran LCD me teknologji të integruar të sensorit të presionit me ndjeshmëri të lartë , shkrim dore blu -jeshil, nuk lëshon rrezatim blu të dëmshëm, nuk dridhet dhe nuk reflekton. Ka një buton të fshirjes dhe çelës të kyçjes. Me Tablet vjen me një stilolaps magnetik që peshon vetëm 7 g, ideale që fëmijët të vizatojnë ose të mbajnë shënime për punë ose shtëpi. Jetëgjatësia e baterisë së butonit është rreth një vit kur ekrani pastrohet 100 herë në ditë.
* Ngjyra: e bardhë