MBROJTES EKRANI ZORE NANO POLYMER MI 11 LITE

SKU: 8682314140522

4.99

9 in stock

9 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: MBROJTES EKRANI ZORE NANO POLYMER MI 11 LITE
* Me vlerësimin e saj të fortësisë 4H, ajo parandalon që ekrani të gërvishtet në mënyrë efektive nga sende të forta
* Nuk lë gjurmë gishtash
* Duke mbyllur kthesat e ekranit të pajisjes tuaj, ajo parandalon gërvishtjen dhe dëmtimin e ekranit tuaj
* Skajet janë me ngjyrë të zezë, rezistente ndaj thyerjeve shtesë
* Më rezistente ndaj goditjeve falë strukturës së saj fleksibël
* Ngjyrat tuaja të ekranit qëndrojnë të gjalla dhe të ndritshme si më parë
* Ndjeshmëri e shkëlqyeshme në prekje
* Kompotabil: MI 11 Lite