MBROJTES EKRANI ZORE TEMPREAD TAB A7 LITE T225 8.7

SKU: 8682314129640

9.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: MBROJTES EKRANI ZORE MICRO NANO S21 PLUS
* Rezistent ndaj gërvishtjeve
* Fortësia e tij është 8-9H, nuk do të gërvishtet as nga objekte të mprehta si thika, çelësa.
* Nuk ndikon aspak në ndjeshmërinë e ekranit me prekje.
* Mbron ekranin tuaj për një kohë të gjatë
* Mund të shkëputet lehtësisht kur dëshironi ta nxirrni
* Nuk lë asnjë gjurmë në ekran
* Plotësisht e pajtueshme me madhësitë e ekranit të pajisjes tuaj për lehtësinë e aplikimit dhe mbrojtjen e fortë të ekranit
* Nuk formon flluska ajri gjatë aplikimit
* Kompotabil: TAB A7 Lite T225 8.7