RRIP SILICONE 42-44mm ZORE WATCH W42MMKK SKY BLUE

SKU: 8682314070157

14.99

1 in stock

1 in stock

  • shop Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • delivery Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • guarantee-certificate Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • delivery-status 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: RRIP SILICONE 42-44 mm ZORE WATCH
* Materiali: Silikon
* Projektuar për ta bërë pajisjen tuaj të duket më me stil
* Nuk ju lëndon kyçet, falë faktit se kordonët janë silikoni i butë
* Ka një sipërfaqe të butë dhe të lëmuar
* Kompotabil: Apple watch 42-44mm
* Ngjyra: e kaltër