FOLI PËR KAMERË NANO ZORE S20 ULTRA

SKU: 8680436581261

7.99

4 in stock

4 in stock

  • shop Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • delivery Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • guarantee-certificate Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • delivery-status 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: FOLI PËR KAMERË NANO ZORE S20 ULTRA
* Parandalon që lentet e kamerës suaj të gërvishten dhe dëmtohen nga ndikimet e mundshme
* E hollë 0,2 mm
* Nuk e ndryshon rezolucionin e kamerës suaj
* Mbron nga pluhuri, pikat e ujit dhe papastërtitë
* Siguron një harmoni një me një duke bërë veshjen e plotë
* Ka vrima për mikrofonin dhe blicin
* Ka një prerje perfekte që përshtatet në mënyrë të përsosur me zonën e kamerës
* Kompotabil: Samsung S20 Ultra