FOLI NANO POLYMER ZORE NOTE 10

SKU: 8680436332436

9.99

12 in stock

12 in stock

  • shop Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • delivery Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • guarantee-certificate Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • delivery-status 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: FOLI NANO POLYMER ZORE NOTE 10
* Me vlerësimin e saj të fortësisë 4H, ajo parandalon që ekrani të gërvishtet në mënyrë efektive nga sende të forta
* Nuk lë gjurmë gishtash
* Rezistente ndaj ndikimit
* Ngjyrat tuaja të ekranit qëndrojnë të gjalla dhe të ndritshme si më parë
* Ndjeshmëri e shkëlqyeshme në prekje
* Aplikimi kryhet shumë shpejt dhe përshtatet në ekran në mënyrë të përkryer
* Kompotabil: Samsung Note 10