FOLI NANO MICRO ZORE REDMI NOTE 9

SKU: 8682314025416

4.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: FOLI NANO MICRO ZORE REDMI NOTE 9
* Rezistent ndaj gërvishtjeve
* Fortësia e tij është 8-9H, nuk gërvishtet as me sende të mprehta siç janë thika dhe çelësat
* Absolutisht nuk ndikon në ndjeshmërinë e ekranit me prekje
* Mbron ekranin tuaj për një kohë të gjatë
* Mund të shkëputet lehtësisht kur dëshironi ta nxirrni
* Nuk lë gjurmë në ekran
* Plotësisht e përputhshme me madhësinë e ekranit të pajisjes suaj, si për lehtësinë e zbatimit, ashtu edhe për mbrojtjen e fortë të ekranit
* Kompotabil: Redmi Note 9