MBROJTES EKRANI ZORE MICRO NANO IPHOHNE XS MAX 6.5

SKU: 8680436215890

4.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: MBROJTES EKRANI ZORE MICRO NANO IPHOHNE XS MAX 6.5
* Rezistent ndaj gërvishtjeve
* Fortësia e tij është 8-9H, nuk gërvishtet as me sende të mprehta siç janë thika dhe çelësat
* Absolutisht nuk ndikon në ndjeshmërinë e ekranit me prekje
* Mbron ekranin tuaj për një kohë të gjatë
* Mund të shkëputet lehtësisht kur dëshironi ta nxirrni
* Nuk lë gjurmë në ekran
* Plotësisht e përputhshme me madhësinë e ekranit të pajisjes suaj, si për lehtësinë e zbatimit, ashtu edhe për mbrojtjen e fortë të ekranit
* Kompotabil: Iphone XS Max 6.5