KUFJE LIGHTNING GO-DES EP218 WHITE

SKU: 6972496464182

14.99

Only 2 left in stock

Only 2 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Frekuenca: 20Hz-20KHz
* Rezistenca: 16 Ω +/- 15 %
* Ndjeshmëria: 90 dB +/- 3 dB
* Sistemi i zërit HI-FI
* Cilësi super bas
* Mikrofon i integruar
* Tufë silikoni ergonomike dhe të rehatshme në vesh
* Gjatësia e kabllit 1.2m
* Drejtuesi i altoparlantit dinamik 8 mm
* E pajtueshme për pajisjet Lightning
* Ngjyra: e bardhë