MBOTJTES EKRANI 5D ZORE 2 IN 1 Z FOLD 2 5G

SKU: 8682314129633

14.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* MBOTJTES EKRANI 5D ZORE 2 IN 1 Z FOLD 2 5G
* Mbron në mënyrë perfekte ekranin dhe sipërfaqen e pasme të pajisjes tuaj kundër thyerjes dhe gërvishtjeve
* Rezistent ndaj gjurmëve të gishtërinjve me sipërfaqe të qëndrueshme
* Sipërfaqe e lëmuar delikate dhe me shkëlqim
* Mbrojtje e vërtetë e ekranit të plotë me azhurnim të ri
* Qëndrueshmëri efektive me veçorinë e amortizuesit 9H
* Kompotabil: Z FOLD 2 5 G