RRIP SILICONE 38-40mm ZORE WATCH W3840MMMKRD31SL RED

SKU: 8682314080194

14.99

2 in stock

2 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: RRIP SILICONE 38-40 mm ZORE WATCH
* Materiali: Silikon
* Dizajn i butë silikoni mat
* Rezistent ndaj kthesave dhe thyerjeve
* Rezistent ndaj ujit
* Opsioni i gjatësisë i përshtatshëm për madhësinë e kyçit tuaj
* Kompotabil: Apple watch 38-40 mm
* Ngjyra: e kuqe