RRIP LOOP MI BAND 5 ZORE MB5KES03 RED

SKU: 8682314054195

14.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: RRIP LOOP MI BAND 5 ZORE MB5KES03 RED
* Dizajn i fortë me qëndisje rrjetë najloni
* Rezistent ndaj kthesave dhe thyerjeve
* Dizajni i rregullimit të kordonit me 5 faza, i ngjitur lehtë, i përshtatshëm për të gjitha madhësitë
* Kompotabil: Mi Band 5
* Ngjyra: e kuqe