RRIP LOOP 42-44mm ZORE WATCH W4244MMKRD03 INDIGO

SKU: 8682314026406

14.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: RRIP LOOP 42-44mm ZORE WATCH W4244MMKRD03 INDIGO
* Dizajn i fortë me qëndisje rrjetë najloni
* Rezistent ndaj kthesave dhe thyerjeve
* Dizajni i rregullimit të kordonit me 5 faza, i ngjitur lehtë, i përshtatshëm për të gjitha madhësitë
* Kompotabil: Apple watch 42-44mm