MBROJTES EKRANI ZORE MICRO NANO ZORE S21 PLUS

SKU: 8682314044059

4.99

2 in stock

2 in stock

  • shop Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • delivery Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • guarantee-certificate Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • delivery-status 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: MBROJTES EKRANI ZORE MICRO NANO S21 PLUS
* Rezistent ndaj gërvishtjeve
* Fortësia e tij është 8-9H, nuk gërvishtet as me sende të mprehta siç janë thika dhe çelësat
* Absolutisht nuk ndikon në ndjeshmërinë e ekranit me prekje
* Mbron ekranin tuaj për një kohë të gjatë
* Mund të shkëputet lehtësisht kur dëshironi ta nxirrni
* Nuk lë gjurmë në ekran
* Plotësisht e përputhshme me madhësinë e ekranit të pajisjes suaj, si për lehtësinë e zbatimit, ashtu edhe për mbrojtjen e fortë të ekranit
* Kompotabil: Samsung S21 plus