COVER ZORE SILICONE A22 4G TRANSPARENT

SKU: 8682314132947

4.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: COVER ZORE SILICONE A22 4G TRANSPARENT
* Mbron pajisjen tuaj plotësisht nga gërvishtjet, papastërtitë, dhe goditjet
* Ultra i hollë dhe ultra fleksibël
* I jep telefonit tuaj një pamje tjetër me sipërfaqen e tij transparente dhe të lëmuar
* Përshtatet në mënyrë të përkryer me pajisjen tuaj me modelin e saj të mrekullueshëm
* Kompotabil: Samsung A22 4 G
* Ngjyra: transparente