COVER VOLKS ZORE S20FE BLACK

SKU: 8682314072458

9.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: COVER VOLKS ZORE S20 FE
* Pjesa e pasme është bërë prej plastike e fortë transparente.
* Falë prerjes së saj të mrekullueshme, ajo përshtatet në mënyrë të përsosur me pajisjen tuaj
* Falë pjesës së ngritur të kamerës, kamera e pajisjes tuaj është e mbrojtur plotësisht
* Këndet e saj janë bërë nga materiali i butë silikoni dhe mund të bashkohen dhe hiqen lehtësisht
* Ka një dizajn elegant që është i hollë dhe nuk shqetëson
* Falë ngjyrave të gjalla pastel, pajisja juaj do të fitojë një pamje tërheqëse
* Skajet dhe sipërfaqet e tyre të lëmuara sigurojnë ndjesi të shkëlqyeshme të prekjes
* Kompotabil: Samsung S20 Fe
* Ngjyra: e zezë