KABLLO TYPE-C LIGHTNING WIWU WP101 MFI GRAY

SKU: 6957815512935

14.99

11 in stock

11 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KABLLO TYPE-C LIGHTNING WIWU WP101 MFI GRAY
* Mbështetje e qëndrueshme, e ngarkimit të shpejtë dhe transferimi i të dhënave
* Dizajn i thurur me 12 fije najloni me densitet të lartë
* Mbështetje për karikim të shpejtë PD
* Aftësia për të karikuar 50 përqind në 30 minuta
* Çip i zgjuar me cilësi të lartë
* Mbulesë kabllore e qëndrueshme dhe fleksibël
* Fuqia 30 W
* Gjatësia 1.2 m
* Ngjyra: gri