PENCIL WIWU PENCIL PRO WHITE

SKU: 6957815516483

69.99

2 in stock

2 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion
* Lloji: PENCIL WIWU PRO
* Kapaciteti i baterisë: 110 mAh
* Koha e punës:12 orë
* Koha e mbushjes: 90 min
* Shumë praktike me adsorbimin e magnetit
* Kur drita e kuqe e ndezur është në modalitetin e gjumit, kur drita blu e udhëhequr, stilolapsi është në përdorim aktiv
* Nuk varet nga programi personal i instaluar paraprakisht ose nga aplikacione specifike
* Me butonin e çelësit, ai aktivizon menjëherë punën në pajisjen tuaj duke përdorur prekjen kondensative
* Madhësia 165 mm, diametri 8,9 mm dhe maja 1,45 mm
* Ngjyra: e bardhë