MBUSHES WIWU WIRELESS POWER AIR LX6 15W GREY

SKU: 6957815516889

Original price was: €49.99.Current price is: €34.99.

Only 2 left in stock

Only 2 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHËS WIWU WIRELESS POWER AIR
* Material: aliazh alumini
* Energjia hyrese: 5V / 3A 9V / 2A 12V / 1.5A 15V / 1.2A
* Fuqia dalëse: 15W
* Lloji i hyrjes: Type – C
* Ju mund ta poziciononi telefonin tuaj celular horizontalisht ose vertikalisht gjatë karikimit
* Specifikë e veqantë: Mbrojtja nga mbingarkesa, mbinxehja dhe mbitensioni,treguesi i dritës së statusit të karikimit,njësia e jashtme e ftohjes
* Kompotabil: për pajisjet Android që mbështesin karikimin wireless 10W, dhe iOS që mbështesin karikimin wireless 7,5W
* Mgjyra: gri