KUFJE GAMING WHITE SHARK GH1947 MARGAY

SKU: 616320539641

Original price was: €24.99.Current price is: €19.99.

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE GAMING WHITE SHARK GH1947 MARGAY
* Diapazoni i frekuencës: 20 Hz – 20kHz
* Ndjeshmëria e mikrofonit: -32dB +/- 3dB
* Ndjeshmëria: 62dB +/- 3dB
* Rezistenca: 32 Ohm
* Rezistenca e mikrofonit: deri në 2.2 kOhma
* Madhësia e altoparlantit: 50 mm
* Përmasa e mikrofonit: 4mm x 1,5mm
* Gjatësia e kabllit: 2 m
* Ndriçimi: LED 7 ngjyra
* Lidhja: 2 x 3.5 mm (Audio IN / OUT) + USB 2.0 (ndriçimi LED)
* Specifikë e veqantë: Altoparlantë me saktësi të lartë 50 mm për tingull të shkëlqyeshëm stereo dhe mikrofon me ndjeshmëri të lartë për biseda në lojë dhe në internet, stili i dyfishtë i shiritit të kokës përshtatet automatikisht me kokën e përdoruesit dhe është projektuar për rehati gjatë periudhave të gjata të përdorimit, LED në 7 ngjyra të ndryshme e bënë përvojën tuaj të lojërave më argëtuese, Kufjet mund të përdoren në PS4 me një përshtatës shtesë 2 x 3.5 mm F -> 1 x 3.5 mm M 4-pin, në atë rast pa ndriçim LED.
Përshtatësi nuk është dhënë në paketim
* Ngjyra: e zezë
* Kompotabil: laptop, PC, Mac.