KUFJE GAMING REDRAGON SCYLLA H901

SKU: 6950376750648

27.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE GAMING REDRAGON SCYLLA
* Diapazoni i frekuencës: 20 Hz – 20kHz
* Ndjeshmëria e mikrofonit: -38+/-5dB
* Ndjeshmëria: 113dB
* Madhësia e altoparlantit: 40 mm
* Gjatësia e kabllit: 2 m
* Lidhja: USB 2.0
* Fole kufjesh: 3.5 mm e praruar me ar
* Mbështetja e sistemit: Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
*Specifikë e veqantë: tingull i pastër kristal dhe izolim i shkëlqyeshëm i zhurmës, mikrofoni gjithëdrejtues ofron zhurmë të optimizuar dhe teknologjik anulues të ekos për bisedën tuaj zanore gjatë seancave të lojrave, kabllo me cilësi të lartë me kontroll të vëllimit intelegjent në linjë
* Kompotabil: laptop, PC, Mac, PS4, Tablet, Xbox One, Nintendo Switch.
* Ngjyra: e zezë