FOLI PER ZORE KAMERE S20 ULTRA CAM CLEAR TMP00

SKU: 8680436582916

9.99

3 in stock

3 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: FOLI PËR KAMERË ZORE S20 ULTRA
* Parandalon që lentet e kamerës suaj të gërvishten dhe dëmtohen nga ndikimet e mundshme
* Nuk krijon trashësi falë hollësisë së saj prej 0.2 mm
* Nuk e ndryshon rezolucionin e kamerës suaj. Mund të vazhdoni të bëni fotografi të shkëlqyera
* Mbron nga pluhuri, dhe gjurmët e gishtërinjve
* Meqenëse nuk përmban ngjitës, ai mund të hiqet dhe zëvendësohet lehtë kur të dëshironi ose kur xhami mbrojtës të jetë konsumuar
* Nuk lë asnjë flluskë ajri
* E lehtë për tu aplikuar
* Kompotabil:Samsung S20 Ultra