COVER BIYE SILICON ZORE S20FE DARK BLUE

SKU: 8682314089531

4.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: COVER BIYE SILICONE ZORE S20FE
* Materiali: Silikon
* Shumë rezistent ndaj thyerjes dhe plasaritjes falë strukturës së tij fleksibël silikoni
* Mbrojtja maksimale nga ndikimet dhe goditjet
* Sipërfaqe e jashtme e butë dhe e lëmuar
* Përputhet në mënyrë të përsosur me pajisjen tuaj falë formës së saj të mrekullueshme
* Pamje me stil me strukturë ultra të hollë
* Kompotabil: Samsung S20 Fe
* Ngjyra: e kaltër e errët