MATES TEMPERATURE DHE LAGESHTIJE XIAOMI MI 2 WHITE

SKU: 6934177717079

12.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: MATES TEMPERATURE DHE LAGESHTIJE XIAOMI MI 2 WHITE
* Kontrollon temperaturën dhe lagështinë në shtëpinë tuaj
* Dizajn elegant me një ekran LCD 1,5 inç
* Sensori i integruar me precizion të lartë
* E përputhshme me produkte të tjera Mi
* Instalim i lehtë me një magnet të integruar në pjesën e pasme
* Konsumi i ulët i energjisë
* Kohëzgjatja e baterisë: 1 vit
* Komunikimi: Bluetooth 4.2
* Madhësia e ekranit: 1,5″
* Gama e temperaturës: 0 – 60 °C (+ / – 0.1 °C )
* Gama e lagështisë: 0 – 99% RH (+ / – 1%)
* Materiali: ABS, PMMA
* Përmasat : 43 x 43 x 12.5 mm