KUFJE GAMING REDRAGON ZEUS2 H510-1 BLACK

SKU: 6950376778031

49.00

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE GAMING REDRAGON ZEUS2 H510-1 BLACK
* Diapazoni i frekuencës: 20 Hz – 20kHz
* Ndjeshmëria e mikrofonit: -42±3dB
* Ndjeshmëria: 110±3dB
* Rezistenca: 64 ±15% (f=1KHZ) ohm
* Rezisteca e mikrofonit: 2.2 k Ohm
* Përgjigja e frekuencës së mikrofonit:
100-10KHZ
* Madhësia e altoparlantit: 53mm
* Përmasa e mikrofonit: 185 x 152 x 90 mm
* Gjatësia e kabllit: 2 m
* Lidhja: USB
* Specifikë e veqantë: Të rehatshme dhe të lehta, përputhet gjerësisht me shumë pajisje, kontrolli i pavarur i linjës
* Ngjyra: e zezë
* Kompotabil: PC, PS4/3, Xbox One