KUFJE GAMING TRUST ZAMAK GTX414 BLACK

SKU: 8713439233100

59.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE GAMING TRUST ZAMAK GTX414 BLACK
* Përgjigja e frekuencës: 20 Hz – 20.000 Hz
* Cilesi premium
Kufjet Zamak kanë një dizajn premium me pjesë metalike të qëndrueshme që ju japin përfundimin me cilësi të lartë që kërkoni. Dizajni i tij i fortë dhe i gjithanshëm jo vetëm që ju lejon të përdorni këtë kufje me kompjuterin ose konsolën tuaj, por gjithashtu të dëgjoni muzikë ose të luani disa lojëra celulare në rrugë
* Mikrofon fleksibël dhe i ndashëm
Zamak ka një mikrofon fleksibël me një filtër pop, i cili e merr zërin tuaj qartë ndërsa flisni me miqtë dhe shokët e skuadrës. Mund ta përkulni mikrofonin në çdo pozicion që është më i miri për ju. Nuk e përdorni mikrofonin? Thjesht shkëputeni atë dhe thjesht dëgjoni tingujt e pasur
* Ndjeshmëria: 110 dB
* Impedanca: 64 Ohm
* Riprodhimi i zërit: Stereo
* Kanalet audio: 2.0
* Konzolat e pajtueshme: Xbox One, PS4 Pro, PS4 Slim, PS4 Original, Nintendo Switch, PS5, Xbox Series X
* Platformat e softuerit të përputhshëm: Android, Chrome OS, iOS, MacOS, Windows
* Karakteristika të veçanta: Mikrofoni i palosshëm, Kontrolli i volumit
* Lloji i lidhësit: 3.5 mm
* Kablloja kryesore e kabllit: 100 cm
* Ngjyra: Black