KUFJE HAMA ME MIKROFON HS-USB300 BLACK

SKU: 4047443419682

29.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE ME MIKROFON HAMA HS-USB300
* Diapazoni i frekuencës (kufje): 20 Hz – 20 kHz
* Diapazoni i frekuencës (Mikrofoni): 50 Hz – 10 kHz
* Rezistenca (Kufje): 32 Ω
* Rezistenca (Mikrofoni): 2200 Ω
* Ndjeshmëria (Kufje): 105 dB +/- 3 dB
* Ndjeshmëria (Mikrofoni): -42 dB +/-3 dB
* Diametri i altoparlantit: 40 mm
* Gjatësia e kabllit: 2 m
* Lidhja: USB-A Plug
* Specifikë e veqantë: Butoni i heshtjes lejon përdoruesit të fikin shpejt zërin në mikrofon. Telekomandë kabllovike për kontroll të përshtatshëm dhe të vazhdueshëm të zërit. Shirit i rregullueshëm i kokës
* Ngjyra: e zezë