Back to products
KUFJE JBL TOUR PRO 2 CHAMPAGNE Original price was: €299.00.Current price is: €249.00.

KUFJE JBL TOUR PRO 2 BLACK

SKU: 6925281960741

Original price was: €299.00.Current price is: €249.00.

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE JBL TOUR 2 PRO BLACK
* Përgjigja e frekuencës: 20 Hz – 20 kHz
* Rezistenca: 16 Ohm
* Ndjeshmerija:100 dB 1kHz/1mW
* Madhësia e altoparlantëve: 10 mm
* Kohëzgjatja e baterisë: 10 orë ANC off, 8 orë ANC on
* Kohëzgjatja e baterisë me kutin e karikimit: 40 orë
* Koha e mbushjes: 2 orë
* Lidhja: Bluethooth 5.3
* Tingulli i zgjuar i ambientit
* Anulimi i vërtetë përshtatës i zhurmës
* 6 mikrofona për thirrje të përsosura dhe kontroll zanor
* Tingulli legjendar JBL
* Një tingull që të magjeps
* Përmirësimi personal i zërit
* Kontroll zanor pa duar
* Qëndroni të lidhur me JBL
* Mikrofon i integruar
* I vetëdijshëm për ambientin
* Aplikacioni i kufjeve
* IPX5
* Kompatibil: iOS, android, windows
* Ngjyra: e zezë