SPIKER JBL PARTYBOX 710 BLACK Original price was: €999.00.Current price is: €849.00.
Back to products
SMARTWATCH SAMSUNG GALAXY WATCH 6 40mm SM-R930NZEAEUC ROSE GOLD Original price was: €299.00.Current price is: €219.00.

KUFJE JBL TUNE510BT WIRELESS WHITE

SKU: 6925281987632

Original price was: €59.99.Current price is: €39.99.

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE JBL TUNE510BT WIRELESS WHITE
* Përgjigja e frekuencës: 20 Hz – 20 KHz
* Rezistenca: 32 Ohm
* Ndjeshmerija: 103.5dB SPL@ 1kHz 1mW
* Gama e frekuencës së transmetimit Bluetooth: 2.4 – 2.4835 GHz
* Fuqia e transmetuesit Bluetooth: <8 dBm
* Bateria: 3.7V / 450 mAh
* Jetëgjatësia e baterisë: 3.7V / 450 mAh
* Koha e mbushjes: 2 orë
* Madhësia e autoparlantëve: 32mm
* Specifikë e veqantë: JBL Tingull i pastër bas. Dizajn i lehtë, i rehatshëm dhe i palosshëm, Lidhje me shumë pika, Telekomandë në kupat e veshit, Integrimi i Asistentit Zëri, Mikrofon i integruar, Thirrje pa duar, Bateri e rikarikueshme, Siri/ Google Now, Wireless
* Bluetooth: 5.0
* Kompatibil: iOS, android, windows, PS4
* Ngjyra: e kaltërt