SMARTPHONE SAMSUNG A54 SM-A546B/DS 8/128GB AWESOME WHITE Original price was: €389.00.Current price is: €309.00.
Back to products

KUFJE LIGHTNING APPLE EARPODS A1748 WHITE

SKU: 190198001733

24.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE LIGHTNING AUX APPLE A1748
* Ndryshe nga kufjet tradicionale rrethore, dizajni i EarPods përcaktohet nga gjeometria e veshit. Kjo i bën ata më
të rehatshëm për më shumë njerëz se çdo kufje tjetër në stilin e kufjeve
Altoparlantët brenda EarPods janë projektuar për të maksimizuar daljen e zërit dhe për të minimizuar humbjen e
zërit, që do të thotë që ju merrni audio me cilësi të lartë.
EarPods me lidhës Lightning përfshijnë gjithashtu një telekomandë të integruar që ju lejon të rregulloni volumin, të
kontrolloni riprodhimin e muzikës dhe videos dhe t'u përgjigjeni ose t'i përfundoni telefonatave me një majë të
kordonit.
Funksionon me të gjitha pajisjet që kanë një lidhës Lightning dhe mbështesin iOS 10 ose version më të ri, duke
përfshirë iPod touch, iPad dhe iPhone.
Mikrofon i integruar