KUFJE SAMSUNG EARPHONES EO-IG935BWEGWW WHITE

SKU: 8806088353395

4.99

Only 2 left in stock

Only 2 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE SAMSUNG
* Kapaciteti: 20 Hz – 20 kHz
* Rezistenca: 24Ohm
* Ndjeshmerija: 90 dB
* Gjatësia e kabllos: 120 cm
* Mikrofon: i integruar
*Specifikë e veqantë: Dëgjoni tingull të thellë, të ekuilibruar, me definicion të lartë, gëzoni një pamje dhe ndjenjë të shkëlqyeshme falë modelit të hijshëm
* Lidhja: 3.5 mm
* Kompatibil: android, laptop, PC
* Ngjyra: e bardhë