KUFJE WIRELESS LENOVO HD800 BLACK

SKU: 6970648212032

49.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE WIRELESS LENOVO HD800 BLACK
* Frekuenca: 20Hz – 20KHz
* Ndjeshmëria: 105dB
* Kapaciteti i baterisë: 500 mAh
* Koha e lojës: rreth 20 orë
* Koha e gatishmërisë: rreth 300 orë
* Bluetooth 5.0
* Distanca e transmetimit wireless: 10 m pa pengesa
* Specifikë e veqantë: Mbulesat e veshit mund të rrotullohen 180 gradë lirshëm sipas nevojave tuaja. I përshtatshëm për lëkurën dhe merr frymë, nuk deformohet lehtë dhe është i rehatshëm për tu veshur.
* Madhësia e altoparlantëve: 40 mm
* Ngjyra: e zezë