KUFJE SAMSUNG GALAXY BUDS FE SM-R400NZWAEUC WHITE Original price was: €139.00.Current price is: €99.00.
Back to products
LAPTOP 15.6" LENOVO IDEAPAD1 15ALC7 RYZEN 7 5700U FHD 16/512GB SSD M.2 220 nits GRAY SAAD7510 Original price was: €499.00.Current price is: €449.00.

LAPTOP 14″ LENOVO IDEAPAD FLEX 5 14IAU7 INTEL i7-1235U 1920 IPS 300 nits 8GB DDR4 1TB SSD M.2 PCIe IRIS XE 10P MULTI TOUCH GRAY SAAD9320

SKU: 196803590128

Original price was: €1,299.00.Current price is: €1,049.00.

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 24 muaj
* Lloji: LAPTOP 14″ LENOVO IDEAPAD FLEX 5 14IAU7 INTEL i7-1235U 1920 IPS 300 nits 8GB DDR4 1TB SSD M.2 PCIe IRIS XE 10P MULTI TOUCH GRAY SAAD9320
* Ekrani: 14” IPS 300 nits, 165 Hz
* Rezolucioni: 1920 x 1200
* Kartela grafike: E integruar Intel Iris Xe
* Procesori: Intel core i7-1235U
* Shpejtesia e procesorit: 1.7GHz deri 4.7GHz, 10 (2 P-core + 8 E-core)
* Cache: 12MB
* Chipset: Intel SoC (System on Chip) platform
* Ram Memoria: 8GB DDR4
* Memoria: 1TB SSD M.2 PCIe
* Raporti i pamjes: 16:10
* Mbështet deri në 3 ekrane të pavarura (ekran origjinal dhe 2 monitorë të jashtëm nëpërmjet HDMI® dhe Thunderbolt™) • HDMI mbështet deri në 4096×2160@30Hz • Thunderbolt mbështet deri në 5120×3200@60Hz
* Sensors: Accelerometer (G) sensor
Hall sensor
* Multi-mode
Laptop, tent, stand, and tablet modes supported by 360° hinge
* Tastet Fn me 6 rreshta multimediale
* Prekja me shumë prekje me sipërfaqe Mylar® pa butona, mbështet Precision TouchPad (PTP), 75 x 120 mm (2,95 x 4,72 inç)
* Lexuesi i gjurmëve të gishtërinjve në stilin e prekjes në pjesën e mbështetur të pëllëmbës
* Lloji i baterisë: Bateria e integruar Li-Polymer 52,5 Wh
* Luajtja e videos lokale (1080p) @ 150 nits: 13,5 orë
* Audio Chip: Audio me definicion të lartë (HD), kodek Realtek® ALC3287
* Altoparlantët stereo përballë, 2W x2, të optimizuar me Dolby® Audio
* Grup mikrofonësh të dyfishtë me anulim të zhurmës
* Kamera: HD 720p, me grila të privatësisë, fokus fiks
FHD 1080p, me grila të privatësisë, fokus fiks
* Portet: 1x lexues kartash
1x HDMI 1.4b
1x fole e kombinuar e kufjeve/mikrofonit (3,5 mm)
1x lidhës i energjisë
1x Thunderbolt 4 / USB4® 40 Gbps (mbështet transferimin e të dhënave, Power Delivery 3.0 dhe DisplayPort™ 1.4a)
1x USB 3.2 Gen 1
1x USB 3.2 Gen 1 (Gjithmonë aktiv)
* Wi-Fi 6, 802.11ax 2×2 Wi-Fi + Bluetooth 5.1, M.2 card