MONITOR 23.8″ VIEWSONIC VA2432-H 75Hz

SKU: 766907006797

Original price was: €179.00.Current price is: €89.00.

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: MONITOR 23.8″ VIEWSONIC VA2432-H 75Hz
* Ekrani: 23.8”
* Lloji i panelit: IPS
* Drita e pasme: LED
* Shkëlqimi: 250 cd/m²
* Raporti i pamjes: 16:9
* Rezolucioni: 1920 x 1080
* Shkalla e rifreskimit: 75Hz
* Koha e përgjigjes: 4 ms
* Raporti i kontrastit: 100,000,000:1
* Flicker-Free
* Blue Light Filter
* Ngjyrat e ekranit: 16.7M
* Këndi i shikimit: 178°/178°
* Portet dhe lidhësit: 1x HDMI, 1x VGA