LAPTOP 15.6″ HP NB 250 G9 i7-1255U 4.7Ghz 1920P 8GB DDR4 512GB SSD PCIe NVMe

SKU: 197029057846

649.00

1 in stock

1 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: LAPTOP 15.6″ HP NB 250 G9 i7-1255U 4.7Ghz 1920P 8GB DDR4 512GB SSD PCIe NVMe
* Ekrani:15.6” IPS , anti-glare, 250 nits,
* Rezolucioni: Full HD – 1920 x 1080
* Kartela grafike: E integruar, Intel Iris Xᵉ Graphics
* Procesori: Intel Core i7-1255U
* Shpejtësia e procesorit: (deri në 4,7 GHz me Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB cache L3, 10 bërthama, 12 threads)
* Ram memoria: 8 GB DDR4-3200 MHz
* Memoria: 512GB SSD PCIe NVMe
* Lloji i baterisë: 3-cell, 41 Wh Li-ion
* Kamera e përparme: 720p HD
* Altoparlantë të dyfishtë stereo
* Mikrofon me grup të dyfishtë
* Portet: 1 shpejtësi sinjalizimi USB Type-C® 5Gbps; 2 Shpejtësia e sinjalizimit USB Type-A 5Gbps; 1 rrymë AC; 1 HDMI 1.4b; 1 fole stereo e kufjeve/mikrofonit
* Realtek Wi-Fi 6 (2×2) dhe kartë wireless Bluetooth® 5.2 (që mbështet shpejtësinë e të dhënave gigabit)