LEXUES KARTELAS HAMA 00054141 HUB OTG

SKU: 4007249541413

14.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: LEXUES KARTELASH HAMA HUB OTG
* Shkalla e transferimit të të dhënave: deri në 480 Mbit / s
* Lidhja: USB Micro B Plug, USB-A Plug
* Standardi USB: USB 2.0
* I përshtatshëm dhe i testuar për USB 2.0, në përputhje me USB 1.1
* Lexues karte: SD / SDHC / SDXC
microSD / microSDHC / microSDXC
* Ngjyra: e zezë